جزییات مطلب

تعداد بازدید: 19 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

دیدار فعالین اجتماعی شهر گلبهار با شهردار گلبهار

فعالین اجتماعی شهر گلبهار با دکتر سید ابوالفضل فاضلی حق پناه شهردار جدید گلبهار دیدار وگفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلبهار :  آقای قاسم نظری عضو شورای اسلامی شهر گلبهار دراین جلسه گفت: بزرگترین نیرو و قدرت در جهان نیروی مردمی می باشد و انقلاب ها به وسیله مردم وقدرت آنها انجام می شود.
وی افزود: در شهر گلبهار یک نهاد اجتماعی به عنوان فعالین اجتماعی محلات تشکیل شده که برنامه های فرهنگی و اجتماعی را به صورت منسجم انجام می دهند.
وی ادامه داد: خوشحالیم که سکان دار مدیریت شهری گلبهار در دستان یک متخصص وفردی با انگیزه خدمت می باشد و مجموعه فعالان اجتماعی در حوزه های مختلف در کنار شهرداری برای انجام و اهداف عالیه شهر که همان خدمت رسانی هست می باشد.
عضو شورای اسلامی شهر گلبهارکه به نمایندگی از این نهاد اجتماعی سخن می گفت بیان داشت: شهردار جدید مشکلات مردم را اولویت بندی و اولویت سنجی کندو برنامه های شاخص و در خور شان مردم گلبهار انجام دهد.


در ادامه شهردار گلبهار گفت: تلاش این است که شهرداری به اصلی ترین وظیفه خود که همان ارائه خدمات می باشد ، اقدام کند و شرایط تحقق پذیری برنامه های شهرداری  نیز  عوامل مختلفی در درون سازمان و نیز ، بیرون سازمان شهر داری می باشد.
دکتر سید ابوالفضل فاضلی حق پناه افزود: شهردار وکلیه همکاران شهرداری برای رضایتمندی شهروندان تلاش و همت می کنند و از مهمترین  رویکردهای شهرداری ، افزایش ایمنی و آسایش شهروندان محترم شهر گلبهار می باشد.
وی ادامه داد: من شهردار هستم و وظیفه خود را انجام به موقع و کامل وظایف و ارائه خدمات مدیریت شهری می دانم و فارغ از هر گونه جناح بندی و حاشیه ،تمام تلاش و همت خود را صرفا در ارائه خدمات به مردم عزیز گلبهار مصروف خواهم نمود . در این راستا همکاری و همراهی عموم مردم در اجرای وظایف ، برای شهردار و همکاران شهرداری ، بسیار مغتنم و ارزشمند خواهد بود


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد