جزییات مطلب

تعداد بازدید: 86 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

جلسه مشترک شواری اسلامی شهر ،شهرداری گلبهار و شرکت عمران برگزار شد

همزمان با میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مهندس ، جلسه هماهنگی و مشترک بین اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری و شرکت عمران گلبهار برگزار شد.
در این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار به نمایندگی از مجموعه شورای اسلامی و شهرداری گلبهار  با اهداء لوح تبریک به مهندس گریوانی مدیرعامل شرکت عمران و خانم مهندس شاهین فر عضو هیات مدیره شرکت عمران گلبهار ، از زحمات آنها تقدیر نمود .

مهدی جانعلی زاده در ادامه بیان داشت:  باتوجه به عقدتفاهم نامه همکاری مشترک بین شهرداری و شرکت عمران گلبهار علی رغم انجام کارهای خوبی که بواسطه این تفاهم توسط این دو مجموعه دریک سال گذشته انجام شده و مردم ثمرات آن را در معابر و میادین به عینه مشاهده کردند اما توقع ما انجام کارهای بیشتر در جهت رفاه و رضایت بیشتر شهروندان است .

وی به تعامل بیشتر دو سازمان تاکید کرد و درخواست کرد: کمیته استقبال از بهار هرچه سریعتر فعال شود و همچنین اختلافات حقوقی و قانونی بین دو دستگاه تعیین تکلیف شود.

همچنین مهندس گریوانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز در این جلسه بر لزوم تعامل و همکاری بیشتر شرکت عمران وشهرداری تاکید کرد .

 در این جلسه گزارشاتی نیز توسط سایر اعضای حاضر در جلسه قرائت گردید.

لازم به ذکر است در این جلسه مهدی فردوسی و حسن خالقی نائب رئیس و عضو شورای اسلامی شهر گلبهار همراه با مهندس رستمی زاده سرپرست شهرداری، عسکری و عرب مسئول درآمد و روابط عمومی شهرداری و قره چه داغی مسئول حقوقی شرکت عمران و حاجی محمدی معاون اداری مالی و و خانم شاهین فر عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز حضور داشتند.

............................................
* سامانه تلفن ارتباط مردمی  ۱۳۷ *
*سامانه پیامک ۳۰۰۰۷۰۳۳۳۹ *
( روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلبهار )


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد