جزییات مطلب

تعداد بازدید: 61 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

نشست هم اندیشی بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی با شهردار گلبهار برگزار شد

به مناسبت دهه فجر فاطمی نشست هم اندیشی بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی با دکتر خاکپور شهردار و نظری عضو شورای اسلامی شهر گلبهار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلبهار : شهردار گلبهار در این نشست گفت: بانوان در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی پس از انقلاب اسلامی در طول این چهل سال نقش بسزایی داشته و دارند و صحنه های اجتماعی مملو از بانوان توانمندی است که پا به میدان گذاشته و هر یک نقش سازنده ای را به عهده داشتند. 
دکتر خاکپور بیان داشت: در واقع یکی از دستاوردهای انقلاب تحول فکری بانوان است که آنان در جامعه دوشا دوش مردان در صحنه های مختلف حضور دارند.
وی افزود: بانوان نقش اساسی در پیوستگی اجتماعی محلات دارند و آنان به عنوان مدیران خانه در جوامع کوچک نقش موثر در همبستگی اجتماعی خانواده و محله دارند.
شهردار گلبهار به وجود خانه های فرهنگ در سطح شهر گلبهار اشاره کرد و گفت: از هفت خانه فرهنگ تحت نظارت شهرداری شش خانه فرهنگ با مدیریت بانوان می باشد که نشان دهنده اهمیت به موضوعات فرهنگی از سوی بانوان می باشد.
در ادامه آقای قاسم نظری عضو شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: در جامعه کنونی بانوان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی نقش مهم و برجسته ای دارند و در هر فعالیتی که قرار دارند علاوه بر در نظر گرفتن وظایف درون سازمانی بایستی به نقش برون سازمانی خود نیز توجه داشته باشند.
ایشان افزود: در فعالیتهای فرهنگی همه ی مجموعه های فعال باید نگاه کلان شهری داشته باشند و با ارائه طرحهای خوب و فراگیر و قابل اجرا اعتماد آحاد مختلف جامعه را جلب نمایند.
وی ادامه داد: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر گلبهار از طرح های خوب و قابل اجرا در زمینه های فرهنگی و اجتماعی حمایت می کند.
در ادامه خانم رسوخی مشاور امور بانوان شهردار با اشاره به لزوم انسجام بخشی برنامه های فرهنگی و اجتماعی در حوزه بانوان از بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی شهر گلبهار خواستند که برنامه های پیشنهادی خود را برای بزرگداشت هفته زن و روز مادر ارائه دهند .

در ادامه بانوان حاضر در نشست پیشنهادات خود را مطرح نمودند.
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد