جزییات مطلب

تعداد بازدید: 150 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

فراخوان شهرداری گلبهاربرای المان‌های نوروزی بهار98

رئیس کمیته سیما ومنظر شهری شهرداری گلبهار گفت: به جهت زیبا سازی سیما ومنظر شهری  شهرداری گلبهار اقدام به فرخوان المان نوروزی 98 نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلبهار :
مهندس مهدی فردوسی  با اعلام این خبر گفت: آیین ها و سنت های بومی ، ملی و نوروز ،  فرهنگ و هنر ملی ، نمادهای مرتبط با نوروز، هفت سین و یا اجزایی از آن ، بازی های بومی و محلی و خاطره انگیزی از جمله موضوعات و محورهای فراخوان می باشد.
وی افزود : گلبهار شهر جدید- شهر آینده ،گلبهار شهر هزاره سوم ، گلبهار شهر پاک ، ویژگی های شاخص تاریخی و جغرافیایی بخش گلبهاراز محورهای هویت شهری در این فراخوان می باشد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار بیان داشت: آثار ارسالی باید در چارچوب ویژگی های مشخص شده در فراخوان و محورهای موضوعی باشد.
فردوسی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در فراخوان لازم است حداکثر تا تاریخ 97.10.30 نسبت به ارسال آثار خود صرفا به صورت یک پوستر با ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر ، نیز در قالب لوح فشرده با کیفیت dpi300، فرمت jpg  با رعایت شرایط ، به صورت حضوری و یا از طریق پست به شهرداری اقدام نماید.
رئیس کمیته سیما ومنظر شهری شهرداری گلبهار گفت: به 5 طرح برتر طبق نظر کمیته داوران جوایزنفیسی از سوی شهرداری وشورای اسلامی شهر گلبهار اهدا می شود.
فردوسی در پایان گفت:  مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا 30 دی ماه  بوده که زمان اعلام نتایج 11 بهمن ماه خواهد بود.
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد