جزییات مطلب

تعداد بازدید: 111 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گلبهار با هیئت مدیره مجتمع های شمال شرق

اعضای شورای اسلامی ، شهردار و کارشناسان شهرداری گلبهاربه منظور هم اندیشی و بررسی مشکلات  با هیئت مدیره مجتمع های شمال شرق دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری  و شورای اسلامی شهر گلبهار :
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار در این دیدار گفت: هدف از این دیدارها همفکری ، همدلی ، اتحاد و انسجام در سطح شهر می باشد تا مشگلات ومعضلات بررسی  اولویت بندی و برای رفع آنها تصمیمگیری شود.
مهدی جانعلی زاده افزود: گلبهار متشکل شده از فرهنگ های متعدد و مختلف  است که ما نه تنها آن را تهدید نمی بینیم بلکه با تلاش و همدلی و تاکید بر اشتراکات فرهنگی  یک فرصت مناسب برای انسجام بیشتر مردم می باشد 
وی ادامه داد: شهر گلبهار شهر دولتی است که ساخته وپرداخته نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بیشتر از سرمایه های دولتی ومردمی  ساخته شده  که هدف آن ساکن شدن سرریز جمعیت مردم مشهد بوده است.
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار بیان داشت: گلبهار پتانسیل وظرفیت هایی مانند هوای پاک ، مسکن ارزان وقرار گرفتن در موقعیت ژئوپولوتیکی جاده آسیایی و کلان شهر مشهد و ... دارا است .
او همچنین به ازایش روز افزون آمار جمعیتی گلبهار در سالهای اخیر اشاره کرد و عنوان کرد: که گلبهار امروز بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد و ما درخواست سرشماری مجدد داده ایم تا حق گلبهاری ها در امور مختلف تضییع نشود.
رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار در همین راستا از شهروندان گلبهاری در خواست کرد که در سرشماری آینده نفوس و مسکن حضور جدی داشته باشند.
جانعلی زاده گفت: با توجه به اینکه شهرداری یک نهاد عمومی غیر دولتی است و در در آمد آن وابسته به وصول عوارض از مردم است انتظار می رود که شهروندان نسبت به پرداخت عوارض اقدام نمیند تا شهرداری بتواند خدمات بهتری به مردم و شهر ارائه نماید.
وی اشاره به برخی خدمات و اقدامات شورا و شهرداری در یک سال گذشته داشت و در ادامه مشکلات محل بیان و تصمیمات لازم گرفته شد.
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد